Forum kulinarne Cook Professional

Zapraszamy wszystkich forumowiczów do wypowiadania się na tematy związane z naszymi szkoleniami i nie tylko...


#1 2011-11-08 14:26:22

emmat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 3
Punktów :   

biały mak

Dla poszukujących maku białego: kupiłam go wczoraj na Starym Kleparzu w budce nr 59. Pozdrawiam!

Offline

 

#2 2011-11-08 19:43:03

 Cook Professional

Administrator

Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2011-10-21
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: biały mak

Hej Emmat!  Super wiedzieć, myśmy ostatnio kupowali od jakiegoś dealera z internetu hehehee Dzięki za info...

Offline

 

#3 2011-11-08 20:06:06

 Cook Professional

Administrator

Skąd: Gorlice
Zarejestrowany: 2011-10-21
Posty: 18
Punktów :   
WWW

Re: biały mak

Hej ! Jak będziecie robić rogale to do masy makowej dodajcie gruszkę ,wcześniej pokrojona w drobną kostkę i podsmażona na maśle...wymieszajcie całosć najlepiej ręką,na końcu dodając śmietane,tyle ,żeby masa dobrze rozprowadzała się na rogalach...nie może być zbyt płynna i nie może być też zbyt twarda...
Dajcie znać jak Wam wyszły...
Smacznego!!!!

Offline

 

#4 2011-11-12 20:35:42

emmat

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-08
Posty: 3
Punktów :   

Re: biały mak

Cook Professional napisał:

Hej ! Jak będziecie robić rogale to do masy makowej dodajcie gruszkę ,wcześniej pokrojona w drobną kostkę i podsmażona na maśle...wymieszajcie całosć najlepiej ręką,na końcu dodając śmietane,tyle ,żeby masa dobrze rozprowadzała się na rogalach...nie może być zbyt płynna i nie może być też zbyt twarda...
Dajcie znać jak Wam wyszły...
Smacznego!!!!

Dałam radę! Z ciasta jestem bardzo zadowolona, z nadzienia mniej- mielenie dostępnymi środkami się chyba nie do końca sprawdziło ;-) Niemniej, zyskały swoich fanów!
Pozdrawiam!

Offline

 

#5 2011-11-24 22:40:27

ratar

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-11-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: biały mak

Mam pytanie, czy są jeszcze miejsca na słoneczną w Katowicach ? jak tak to kiedy i gdzie się odbędą ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zephyr.pun.pl www.miecz.pun.pl www.ros.pun.pl www.liga-k2.pun.pl www.inz-srodowiska-uksford.pun.pl